Крыша из керамической черепицы Tondach - это системное решение

Wienerberger предлагает множество решений для крыши из керамической черепицы как для нового дома так и для реконструкции кровли. Предлагаем воспользоваться нашими системными решениями для безопасной и оригинальной крыши. Благодаря универсальным решением, которые предлагает керамическая черепица Tondach, ваша крыша качественная, безопасная и долговечная.

Для вашего удобства наши эксперты разработали графический виджет кровли,
демонстрирующий различные компоненты системы для крыши из керамической черепицы, а также аксессуары.
Пожалуйста, нажмите на соответствующий маркер графика и получите подробную экспертную информацию  о различных продуктах для кровли вашего дома.

Кровельные решения в деталях с керамической черепицей Tondach

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Елементи для закінчення покрівлі включаючи вентиляцію

Рішення для гребенів і хребтів Tondach забезпечують безпечне та гарне закінчення покрівлі. Ваш Tondach дихає.

Рішення для гребенів і хребтів Tondach  утворюють гнучкий захист від вологи і цвілі. З поперечним профілем для вентиляції площею близько 340 см ² на погонний метр, рішення для гребенів і хребтів Tondach   сприяють  оптимальній вентиляції  під покрівельного простору. Рішення для гребенів і хребтів Tondach  комплектуються відповідними скобами, виробленими спеціально під моделі нашої черепиці.

Освітлення і підйомні комплекти

Гармонійне і безпечне рішення освітлення та підйомних комплектів.

Слухові вікна Tondach служать для виходу на покрівлю для її огляду, а також для освітлення та вентиляції під покрівельного простору. Можливість додаткового освітлення горища ми пропонуємо з допомогою пластмасових прозорих черепиць, вироблених під модельний ряд нашої черепиці.

Снігозатримуюча система - для Вашої безпеки!

Снігозатримуюча система Tondach є важливим компонентом комплексного рішення даху.

Tondach аксесуари снігозатримуючої системи та системи безпеки утворюють важливу частину Вашого комплексного рішення покрівлі Tondach. Для майже будь-якого типу черепиці із доступних, ви отримуєте снігозатримуючу систему та систему безпеки Tondach, високої якості та повністю інтегроване в покрівлю рішення.

Безпека для нижнього шару покрівлі.

Tondach Tuning підпокрівельні рішення

Підпокрівельні плівки та мембрани Tondach утворюють шар, який ефективно захищає від попадання води всередину будівлі. Плівки TondachTuning є 3-шарові, з вбудованими клейкими смужками і протягом трьох місяців є стійкими до атмосферного впливу. Температурна стійкість дифузійних плівок складає 100°C.

Тримач солярних та фотоелектричних модулів

Для кріплення колекторів для теплої води, солярних і фотоелектричних систем.

Безпечне рішення Tondach  для установки колекторів для теплої води, солярних і фотоелектричних систем. Тримач модуля може бути використаний в парі з усіма типами черепиці  Tondach.

Вентиляційні системи

Безпека при проходах через покрівлю та вентиляціях.

Особливо при проходах через покрівлю існує ризик проникнення води під покрівлю. TONDACH® рішення з прохідною керамічною трубкою складається з комплекта-SETа і включає в себе: керамічна прохідна трубка, прохідна черепиця, гнучкий шланг, манжета, та клей Dense-Glue для безпечного приєднання до підпокрівельної плівки. Вентиляційний комплект розташований оптично зовні та в місці примикання з’єднаний технічно досконало.

Закінчення гребеня покрівлі

Керамічні аксесуари для закінчення покрівлі при гребені.

Особливо в області гребеня погода є найбільш екстремальною! Tondach ропонує розроблені з врахуванням конкретних особливостей початкові і кінцеві закінчення гребеня, технічно досконале і безпечне рішення від дощу, граду і снігу.

Снігозатримуючі гаки - для вашої безпеки!

Снігозатримуючі гаки Tondach є важливими компонентами комплексного рішення даху.

Снігозатримуючі гаки Tondach утворюють важливу, яка має відношення до забезпечення безпеки,  частину Вашого комплексного рішення покрівлі Tondach. Для майже будь-якого типу черепиці із доступних, ви отримуєте снігозатримуючі гаки Tondach та повністю інтегроване в покрівлю рішення високої якості.

Захист від вітру

Скоби для кріплення черепиці (захист від вітру) Tondach, кріпильні гвинти разом з ущільненням, що  забезпечують, згідно стандартів безпеку, навіть в екстремальних погодних умовах.

Статьи по теме