Відео

Вінербергер керамічні блоки Porotherm, цегла Terca, керамічна черепиця Koramic, бруківка Penter

Відео матеріали компанії Вінербергер

Запрошуємо переглянути відео матеріали компанії Вінербергер

Професійний інструмент - слайдер Porotherm для зручності наших клієнтів. Слайдер допоможе Вам зробити кладку стін з керамічних блоків Porotherm швидше та якісніше.

 

 
Будівництво будинку з Вінербергер - відео відгуки експертів.
Будівництво будинку з Вінербергер - це вигідна інвестиція в надійність, довговічність, екологічність та енергоефективність. Це підтверджують експерти в галузі будівництва.
 
Компанія Вінербергер в Україні приділяє пильну увагу роботі з архітекторами, проектувальниками, девелоперами і будівельниками у всіх регіонах України.
26 липня у Львові відбувся семінар на тему "Комплексні керамічні рішення від Wienerberger".
Учасники семінару отримали детальну інформацію про керамічну черепицю Tondach, поризовані керамічні блоки Porotherm, перемички Porotherm – новинку від Вінербергер на ринку України та клінкерну облицювальну цеглу Terca, про переваги цих матеріалів і будівництво з них. Особливий інтерес викликала інформація про енергозберігаючі стіни з керамічних блоків Porotherm і використання системних елементів – перемичок Porotherm. Під час семінару була проведена практична демонстрація тонкошарової кладки Porotherm Dryfix /Profi.
 
Нова технологія кладки шліфованих керамічних блоків Porotherm Profi компанії Wienerberger - тонкошовна кладка з застосуванням поліуретанового клею Porotherm Dryfix.
 
Встановити кріплення на стінах з керамічних пустотілих блоків Porotherm / Поротерм навіть простіше, ніж в повнотілих матеріалах.
Потрібно пам'ятати, що необхідно свердлити в безударному режимі, тому що тільки так ми отримаємо круглий отвір правильної форми і номінального діаметра.
Кріплення будуть надійно триматися. На відео показано встановлення кріплення в керамічному блоці Porotherm 44 EKO+, який має надзвичайно тонкі внутрішні перегородки.
Дюбель встановлюється як у фронтальному напрямку (ніби на поверхню стіни), так і в поперековому напрямку (як для вікон).
Також для фронтального напрямку виконується 2 установки. По-перше отвір припадає на порожнини без перешкод, по-друге на внутрішню стінку.
Це показує, що навіть у випадку коли стіни вже оброблені штукатуркою, виконавець випадковим чином може потрапити свердлом у будь-яке місце блоку, навіть «незручне» на перший погляд. Але кріплення все одно буде триматися надійно!
 
В межах виставки KyivBuild 2017 компанія Вінербергер проводила майстер-класи з технології мурування блоків Porotherm Profi/Dryfix. На відміну від традиційної кладки блоків Porotherm із застосування будівельного розчину, ця технологія дозволяє прискорити виконання робіт майже в 4-6 разыв і тому  є дуже поширеною в країнах Європи. Зазвичай серед відвідувачів будівельних виставок є й студенти навчальних закладів, які через рік або декілька стануть професіоналами будівельної галузі. От і цього разу виставку відвідали учні різних навчальних закладів, а на майстер-клас завітали майбутні будівельники з м. Сміла. А найприємніше було те, що на пропозицію спробувати свої сили в новій технології відгукнулась молода смілива дівчина за що заробила аплодисменти.
 
 
19 травня 2016 року компанія Wienerberger у сімнадцятий раз успішно провела конкурс цегляної архітектури Brick Award. Переможці були анонсовані у п’яти категоріях, включаючи 2 Гран-Прі та один Спеціальний приз.  
 
 
Wienerberger - участь у будівельних виставках KyivBuild 2016 та  Interbuildexpo 2016 в Україні

Wienerberger - 10 років успішної діяльності в Україні

Семінар "Інноваційні технології в будівництві Porotherm Profi/Dryfix"

Відео ролик Вінербергер Україна "Все, що ми робимо, ми робимо для вас та разом з вами"

Новітні технології від Вінербергер - Система Porotherm Profy&DryFix

 

 

 

Будуємо з керамічних блоків  Porotherm (Поротерм)

 

Строить из Поротерм быстро, экономно, надежно

 

Порівняння строків будівництва з використанням Поротерм та звичайної цегли

 

Будівництво з керамічних матеріалів - це  корисно для здоров'я

 

Будівництво з керамічних матеріалів - це  економічно вигідно

 

 

Інновації від Вінербергер (Керамічні блоки Поротерм, цегла Терка)

 

 

Архітектурний конкурс від Вінербергер Brick Award 2012 офіційна церемонія нагородження, Австрія, Відень

 

Відео-інтервью на тему "Переваги цегли" з членами жюрі  Brick Award 2014 Иоганн Виндиш, Ванг Шу, Ева Курилович, Павол Панак, Вера Яновчинская  

 

Проекти-переможці Brick Award 2012

 

Проекти-переможці Brick Award 2010