33 роки гарантії на керамічну черепицю Tondach

Протягом 33 років ми замінимо безкоштовно всю черепицю Tondach, яка не відповідає вимогам стандарту EN 1304.

Якщо Ви вирішили придбати керамічну черепицю Tondach, тоді, це, безумовно, правильний вибір. Тисячолітній природний матеріал - глина характеризується винятковою міцністю і довговічністю. Керамічна черепиця Tondach випалюється при температурі близько 1000°С і з спеціально обробленою поверхнею, завдяки чому кожна черепиця має максимальну стійкість до погодних умов. Починаючи з кута нахилу від 13° дах Tondach є оптимальною покрівлею для будь-якого будинку.

Новий дах у найкоротші терміни!
 
Реставрація даху здійснюється легко і швидко. Навіщо чекати довго? Tondach постачається в найкоротші терміни. Ваш Tondach покрівельник надасть вичерпні консультації, підтримку та відмінно реалізує Ваш новий дах. І Ви будете насолоджуватися всіма перевагами Tondach:
 
•33 роки гарантії
 
• Безпека, що не потребує обслуговування
 
• Цінність для майбутніх поколінь
 
•Повага до навколишнього середовища
 
Протягом 33 років ми замінимо безкоштовно всю черепицю Tondach, яка не відповідає вимогам стандарту EN 1304.

Додаткова гарантія від пошкодження морозом:
 
Ми надаємо таку гарантію на всю черепицю Tondach, в якій виявлено пошкодження морозом, що виникли через дефекти матеріалу. Протягом цих 33 років ми беремо на себе додаткові витрати на заміну дефектної черепиці в розмірі вартості роботи покрівельника, якщо встановлення черепиці виконувалося кваліфікованим покрівельником. Ми залишаємо за собою право виконувати заміну черепиці з допомогою власного персоналу або іншої уповноваженої особи.
 
Для отримання додаткової інформації щодо гарантії звертайтеся будь-ласка info@wienerberger.ua

Статті по темі