Реставрація даху з керамічною черепицею Tondach

Реставрація даху Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича , керамічна черепиця Tondach

Більше 400 варіантів
 
Керамічна черепиця Tondach  пропонує неймовірне розмаїття форм і кольорів. Завдяки цьому існує близько 400 різних варіантів! Використайте максимальну свободу щодо дизайну даху:
 
•Більше 25 відтінків (від світлого до темного, матові або глянцеві)
•Широкий спектр видів черепиці для класичних, середземноморських, легких або модних форм даху
•Поверхнева обробка для довгострокової естетики (стійкість до УФ променів та агресивних речовин)
•Використання покриття можливе при куті від 12°

Якщо новий дах, то Tondach
 
Керамічна черепиця Tondach  пропонує численні конструкції для всіх форм покрівель і ідеально підходить для пасивних, сонячних і енергозберігаючих будівель. Як міжнародний екологічний рекомендований будівельний продукт, керамічна черепиця Tondach  була відзначена сертифікатом «натур плюс». 33 роки гарантії говорять на користь керамічної черепиці Tondach, яка є екологічно безпечним, а також натуральним продуктом без хімічних добавок.

100% Гнучкість
 
Гнучка реставрація для різних форм даху
 
Керамічна черепиця оптимальне рішення для відновлення даху, володіє широким спектром Know-how і оптимальним асортиментом продукції, такої як посувна черепиця Tondach. Її широкий діапазон зсуву зазвичай дозволяє заміну покрівлі без затратного оновлення системи обрешітки. Рішення для реставрації даху від Tondach забезпечують безпеку та постійність якості.

100%
Безпека
 
Чудова технологія, оптимальне функціонування
 
Скоби для кріплення черепиці, жолобки зверху та з боків черепиці забезпечують максимальну безпеку. Дизайн і функціональність прекрасно поєднанні і надають кращий захист при будь-яких погодних умовах – особливо в град і бурі.

100%
Краса
 
Неминуща радість протягом поколінь
 
Керамічна черепиця Tondach з поверхневою обробкою має гарні, стійкі кольори, і завдяки випалу при температурі вище 1000°С є унікально довговічною. Фактично підтверджений термін служби черепиці становить більше 100 років.

Статті по темі