Керамічна черепиця Tondach - надсучасні технології, дах майбутнього

Бренд TONDACH® відтворює природну красу і міцність в рішеннях для дахів з кераміки
Керамічна черепиця Tondach – якісна, надійна, екологічна покрівля на століття

Компанія Tondach Gleinstätten AG має потужності 14 заводів і є провідним виробником керамічної черепиці в Центральній і Південно-Східній Європі.
 
Бренд TONDACH® відтворює природну красу і міцність в рішеннях для дахів з кераміки. Висока якість продукції, досвід професіоналів, інноваційні і, насамперед, натуральні рішення для покрівлі, а також широкий спектр послуг, відрізняють компанію. Використання найсучасніших технологій забезпечує ефективність виробничих процесів та високоякісні продукти для покрівлі на основі натуральної сировини.
Для компанії TONDACH® успіх в першу чергу полягає в захоплених клієнтах, задоволених співробітниках та безперервному розвитку продуктового портфеля.

Весь асортимент продукції надає понад 400 варіантів як для первинного покриття даху так і для реконструкції покрівлі. Таким чином, добре продумана комплексна система, що включає всі елементи для фіксації і аксесуари в поєднанні з надійним і швидким обслуговуванням від TONDACH® справляють сильне враження. Як продукт з міжнародними рекомендаціями на рівні екологічних і біологічних властивостей, бренд TONDACH® був нагороджений сертифікатом "природа-плюс" ("natureplus").
 
Іншими словами: Дахи від TONDACH® викликають захоплення своєю простотою, природністю і безпекою.
 
Відвідайте сайт в Україні  http://www.tondach.biz

Статті по темі