Керамічна черепиця Tondach - надсучасні технології, дах майбутнього

Tondach відтворює природну красу і міцність в рішеннях для дахів з кераміки
Керамічна черепиця Tondach – якісна, надійна, екологічна покрівля на століття

Керамічна черепиця Tondach виробляється на 14 заводах та є провідною у галузі керамічної черепиці в Центральній і Південно-Східній Європі.
 
Керамічна черепиця Tondach відтворює природну красу і міцність в рішеннях для дахів з кераміки. Висока якість продукції, досвід професіоналів, інноваційні і, насамперед, натуральні рішення для покрівлі, а також широкий спектр послуг. Використання найсучасніших технологій забезпечує ефективність виробничих процесів і пропозицію нашим клієнтам високоякісної керамічної черепиці, яка виготовлена з натуральної сировини.

Весь асортимент продукції надає понад 400 варіантів як для первинного нового даху так і для реконструкції покрівлі. МИ пропонуємо продуману комплексну систему дял вашого даху, що включає всі елементи для фіксації і аксесуари в поєднанні з надійним і швидким обслуговуванням. Якість керамічної черепиці Tondach підтверджена міжнародним сертифікатом "природа-плюс" ("natureplus"), який був отриманий за високий рівень відповідності екологічним стандартам.

Статті по темі