Керамічна черепиця Koramic від Вінербергер

Керамическая черепица от Винербергер
Надійна покрівля на на довгі роки в найкращих європейських традиціях

Чому саме керамічна черепиця?

 

Справжній природний матеріал

Глина є одним з найстаріших природніх матеріалів у світі. Людина навчилася використовувати цей дар землі багато віків тому, а ми виробляємо для вас керамічну черепицю - безпечний, гарний та зручний будівельний матеріал для вашої оселі.

Керамічна черепиця - найбільш оптимальний варіант для людини, що бажає побудувати комфортний та здоровий будинок.

 

 

 

 

Надійність

Перед кожним, хто вирішив побудувати власний будинок, постає необхідність вибору матеріалів. Австрійський концерн Wienerberger пропонує найновітніші розробки у виробництві керамічної черепиці, побудовані на досвіді у 120 років. Ми ретельно відбираємо сировину, складаємо найкращі суміші та композиції, а сучасні виробничі технології забезпечують нашій черепиці гладеньке та гарне оздоблення.  

 

Міцність та довговічність

Основні відмінні особливості керамічної черепиці - це економічність ті екологічність. Строк експлуатації керамічної черепиці значно перевищує термін служби інших матеріалів, окрім того, відповідає концепції розумного використання природних багатств.

Всі ці фактори підтверджують правильність вибору на користь природних будівельних матеріалів при прийнятті рішення про будівництво сучасного та здорового будинку.

 

Можливість відновлювання

Природа створила світ з багатою різноманітністю кольорів та форм. Широкий асортимент видів, відтінків, та оздоблення черепиці, що пропонує компанія Вінербергер, означає, що наша керамічна черепиця так само індивідуальна, як і люди, котрі живуть під нашими дахами. Бажаєте Ви побудувати сучасний або традиційний будинок, бажаєте дах теплого відтінку червоного або будь-якого іншого, або втілити Ваші архітектурні фантазії - компанія Вінербергер зможе запропонувати продукт, який здатен задовольнити будь-які вподобання та потреби.

 

Індивідуальність

В основі природи людини закладено прагнення створення навколо себе атмосфери захищеності, теплоти та комфорту. Ці важливі фактори ми враховуємо при будівництві будинку. При розробці нашої продукції перш за все ми керуємося інтересами та уявленнями кожної людини про життя у власному будинку. Наша головна ціль – допомогти Вам втілити ваші мрії про комфорт, безпеку та красу.

 

Статті по темі