Дах з керамічної черепиці Tondach - це системне рішення

Wienerberger пропонує багато рішень для даху з керамічної черепиці як для нового будинку так і для реконструкції покрівлі. Пропонуємо скористатися нашими системними рішеннями для безпечного та оригінального даху. Завдяки універсальним рішенням, що пропонує керамічна черепиця Tondach ваш дах якісний, безпечний та довговічний.

Для вашої зручності наші експерти розробили графічний віджет покрівлі,
який демонструє різні компоненти системи для даху з керамічної черепиці,
а також аксесуари.
Будь ласка, натисніть на відповідний маркер графіка та отримайте докладну експертну інформацію про різні продукти для покрівлі вашого будинку.

Покрівельні рішення в деталях з керамічною черепицею Tondach

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Елементи для закінчення покрівлі включаючи вентиляцію

Рішення для гребенів і хребтів Tondach забезпечують безпечне та гарне закінчення покрівлі. Ваш Tondach дихає.

Рішення для гребенів і хребтів Tondach  утворюють гнучкий захист від вологи і цвілі. З поперечним профілем для вентиляції площею близько 340 см ² на погонний метр, рішення для гребенів і хребтів Tondach   сприяють  оптимальній вентиляції  під покрівельного простору. Рішення для гребенів і хребтів Tondach  комплектуються відповідними скобами, виробленими спеціально під моделі нашої черепиці.

Освітлення і підйомні комплекти

Гармонійне і безпечне рішення освітлення та підйомних комплектів.

Слухові вікна Tondach служать для виходу на покрівлю для її огляду, а також для освітлення та вентиляції під покрівельного простору. Можливість додаткового освітлення горища ми пропонуємо з допомогою пластмасових прозорих черепиць, вироблених під модельний ряд нашої черепиці.

Снігозатримуюча система - для Вашої безпеки!

Снігозатримуюча система Tondach є важливим компонентом комплексного рішення даху.

Tondach аксесуари снігозатримуючої системи та системи безпеки утворюють важливу частину Вашого комплексного рішення покрівлі Tondach. Для майже будь-якого типу черепиці із доступних, ви отримуєте снігозатримуючу систему та систему безпеки Tondach, високої якості та повністю інтегроване в покрівлю рішення.

Безпека для нижнього шару покрівлі.

Tondach Tuning підпокрівельні рішення

Підпокрівельні плівки та мембрани Tondach утворюють шар, який ефективно захищає від попадання води всередину будівлі. Плівки TondachTuning є 3-шарові, з вбудованими клейкими смужками і протягом трьох місяців є стійкими до атмосферного впливу. Температурна стійкість дифузійних плівок складає 100°C.

Тримач солярних та фотоелектричних модулів

Для кріплення колекторів для теплої води, солярних і фотоелектричних систем.

Безпечне рішення Tondach  для установки колекторів для теплої води, солярних і фотоелектричних систем. Тримач модуля може бути використаний в парі з усіма типами черепиці  Tondach.

Вентиляційні системи

Безпека при проходах через покрівлю та вентиляціях.

Особливо при проходах через покрівлю існує ризик проникнення води під покрівлю. TONDACH® рішення з прохідною керамічною трубкою складається з комплекта-SETа і включає в себе: керамічна прохідна трубка, прохідна черепиця, гнучкий шланг, манжета, та клей Dense-Glue для безпечного приєднання до підпокрівельної плівки. Вентиляційний комплект розташований оптично зовні та в місці примикання з’єднаний технічно досконало.

Закінчення гребеня покрівлі

Керамічні аксесуари для закінчення покрівлі при гребені.

Особливо в області гребеня погода є найбільш екстремальною! Tondach ропонує розроблені з врахуванням конкретних особливостей початкові і кінцеві закінчення гребеня, технічно досконале і безпечне рішення від дощу, граду і снігу.

Снігозатримуючі гаки - для вашої безпеки!

Снігозатримуючі гаки Tondach є важливими компонентами комплексного рішення даху.

Снігозатримуючі гаки Tondach утворюють важливу, яка має відношення до забезпечення безпеки,  частину Вашого комплексного рішення покрівлі Tondach. Для майже будь-якого типу черепиці із доступних, ви отримуєте снігозатримуючі гаки Tondach та повністю інтегроване в покрівлю рішення високої якості.

Захист від вітру

Скоби для кріплення черепиці (захист від вітру) Tondach, кріпильні гвинти разом з ущільненням, що  забезпечують, згідно стандартів безпеку, навіть в екстремальних погодних умовах.

Статті по темі