Відео матеріали компанії Вінербергер

Запрошуємо ознайомитися з відео матеріалами компанії Вінербергер

Будівництво будинку з Вінербергер - відео відгуки експертів.
Будівництво будинку з Вінербергер - це вигідна інвестиція в надійність, довговічність, екологічність та енергоефективність. Це підтверджують експерти в галузі будівництва.
 
Компанія Вінербергер в Україні приділяє пильну увагу роботі з архітекторами, проектувальниками, девелоперами і будівельниками у всіх регіонах України.
26 липня у Львові відбувся семінар на тему "Комплексні керамічні рішення від Wienerberger".
Учасники семінару отримали детальну інформацію про керамічну черепицю Tondach, поризовані керамічні блоки Porotherm, перемички Porotherm – новинку від Вінербергер на ринку України та клінкерну облицювальну цеглу Terca, про переваги цих матеріалів і будівництво з них. Особливий інтерес викликала інформація про енергозберігаючі стіни з керамічних блоків Porotherm і використання системних елементів – перемичок Porotherm. Під час семінару була проведена практична демонстрація тонкошарової кладки Porotherm Dryfix /Profi.
 
Нова технологія кладки шліфованих керамічних блоків Porotherm Profi компанії Wienerberger - тонкошовна кладка з застосуванням поліуретанового клею Porotherm Dryfix.
 
Встановити кріплення на стінах з керамічних пустотілих блоків Porotherm / Поротерм навіть простіше, ніж в повнотілих матеріалах.
Потрібно пам'ятати, що необхідно свердлити в безударному режимі, тому що тільки так ми отримаємо круглий отвір правильної форми і номінального діаметра.
Кріплення будуть надійно триматися. На відео показано встановлення кріплення в керамічному блоці Porotherm 44 EKO+, який має надзвичайно тонкі внутрішні перегородки.
Дюбель встановлюється як у фронтальному напрямку (ніби на поверхню стіни), так і в поперековому напрямку (як для вікон).
Також для фронтального напрямку виконується 2 установки. По-перше отвір припадає на порожнини без перешкод, по-друге на внутрішню стінку.
Це показує, що навіть у випадку коли стіни вже оброблені штукатуркою, виконавець випадковим чином може потрапити свердлом у будь-яке місце блоку, навіть «незручне» на перший погляд. Але кріплення все одно буде триматися надійно!
 
В межах виставки KyivBuild 2017 компанія Вінербергер проводила майстер-класи з технології мурування блоків Porotherm Profi/Dryfix. На відміну від традиційної кладки блоків Porotherm із застосування будівельного розчину, ця технологія дозволяє прискорити виконання робіт майже в 4-6 разыв і тому  є дуже поширеною в країнах Європи. Зазвичай серед відвідувачів будівельних виставок є й студенти навчальних закладів, які через рік або декілька стануть професіоналами будівельної галузі. От і цього разу виставку відвідали учні різних навчальних закладів, а на майстер-клас завітали майбутні будівельники з м. Сміла. А найприємніше було те, що на пропозицію спробувати свої сили в новій технології відгукнулась молода смілива дівчина за що заробила аплодисменти.
 
 
19 травня 2016 року компанія Wienerberger у сімнадцятий раз успішно провела конкурс цегляної архітектури Brick Award. Переможці були анонсовані у п’яти категоріях, включаючи 2 Гран-Прі та один Спеціальний приз.  
 
 
Wienerberger - участь у будівельних виставках KyivBuild 2016 та  Interbuildexpo 2016 в Україні

Wienerberger - 10 років успішної діяльності в Україні

Семінар "Інноваційні технології в будівництві Porotherm Profi/Dryfix"

Відео ролик Вінербергер Україна "Все, що ми робимо, ми робимо для вас та разом з вами"

Новітні технології від Вінербергер - Система Porotherm Profy&DryFix

Як виробляються керамічні блоки Porotherm (Поротерм)?

 

 

 

Як будувати з керамічних блоків Porotherm (Поротерм)?

Будуємо з керамічних блоків  Porotherm (Поротерм)

 

Строить из Поротерм быстро, экономно, надежно

 

Порівняння строків будівництва з використанням Поротерм та звичайної цегли

 

Будівництво з керамічних матеріалів - це  корисно для здоров'я

 

Будівництво з керамічних матеріалів - це  економічно вигідно

 

 

Корпоративні ролики Вінербергер

Інновації від Вінербергер (Керамічні блоки Поротерм, цегла Терка)

 

 

Архітектурний конкурс від Вінербергер Brick Award

Архітектурний конкурс від Вінербергер Brick Award 2012 офіційна церемонія нагородження, Австрія, Відень

 

Відео-інтервью на тему "Переваги цегли" з членами жюрі  Brick Award 2014 Иоганн Виндиш, Ванг Шу, Ева Курилович, Павол Панак, Вера Яновчинская  

 

Проекти-переможці Brick Award 2012

 

Проекти-переможці Brick Award 2010