Семінари Wienerberger Рівне, Львів, Київ

Вінербергер керамічні блоки Porotherm, цегла Terca, керамічна черепиця Tondach, бруківка Penter керамічна черепиця Koramic, бруківка Penter

Семінар Wienerberger

Компанія Вінербергер відрізняється не тільки високою якістю продукції, що відповідає вимогам європейських стандартів, але й сервісом, який надає своїм клієнтам. Регулярне навчання та підтримку стосовно продукції виробництва австрійського концерну: керамічних блоків Porotherm, клінкерної цегли Terca та інш. підтримують високий клас та імідж компанії Вінербергер на ринку України.

Протягом лютого 2017 року відбулася низка семінарів в у  містах України: Рівне, Львів, Хмельницький, Київ, за темою застосування продукції Porotherm і Terca
в будівництві.
Ці семінари відвідали менеджери які вже тривалий час співпрацюють з компанією Вінербергер і добре обізнані з теплою керамікою австрійського концерну.
На семінарах було представлено новий розширений асортимент 2017 року з продукції Porotherm керамічні блоки та Terca клінкерна цегла. Детально було освітлено питання економічної вигоди для забудовника при виборі керамічних блоків Porotherm і як висновок можна впевнено твердити, що з кожним роком будівництво з інноваційного продукту Porotherm стає все далі вигіднішим для кінцевого споживача з точки зору економії власних коштів, скорочення терміну будівництва та енергозбереження.

    

 

    

Більше статей по темі