Компанія Wienerberger 18-22 квітня 2016 р. провела  в  Харкові навчальні семінари для своїх  дистриб’юторів - компаній «Современный Дом», «CITADEL» та «Профмет».
     В семінарах прийняли участь керівники та співробітники компаній - дистриб’юторів, їх партнери – архітектори, будівельники, прораби, а також приватні забудовники.
     Під час проведення семінарів учасникам була представлена новинка від компанії Wienerberger – керамічний блок, заповнений мінеральною ватою – Porotherm T, котрий є самим високотехнологічним та енергозберігаючим продуктом нашої компанії.
          Під час обговорень, учасники семінарів отримали відповіді на питання про особливості застосування продуктів компанії Wienerberger, їх технічних  характеристиках та перевагах перед конкурентами.

Семинар Wienerberger в Харькове

    

Семинар Wienerberger в Харькове

   Кожний семінар завершався практичною частиною під час якої були продемонстровані: свердлення блоків, встановлення кріплення, а також різка. В ході практичної частини учасники пересвідчились у надійності  кріплення  в керамічних блоках, а також в можливості та відносній простоті їх різання.  
 
    Сподіваємося, що знання та досвід, отримані на наших семінарах, підвищили рівень знань про продукцію Wienerberger в Харкові та будуть сприяти збільшенню продажів та задоволенню покупців нашої продукції!   

    

Більше статей по темі