Компанія Wienerberger створила керамічні блоки, які мають ідеально рівні горизонтальні шліфовані поверхні та однаковий вертикальний розмір. Продукція має назву кераімічні блоки Porotherm Profi. За новою технологією їх мурують на клей. Товщина горизонтальних швів близько 1 мм. Якщо використовується мінеральний клей, то кладка зветься Porotherm Profi. У випадку полиуретанового клею система називається Porotherm DRYFIX.
Сучасний будівельний ринок вимагає від архітекторів більш досконалих проектних, а від виробників будівельних матеріалів та виробів – нових технічних та технологічних рішень, які дають змогу спростити та прискорити будівельні процеси, збільшити продуктивність праці будівельників. Компанія Wienerberger постійно працює над поліпшенням та вдосконаленням своєї продукції. Керамічні блоки з системи Porotherm Profi та DRYFIX це нове технологічне рішення для традиційного матеріалу від компанії Wienerberger, відповідь на сучасні вимоги будівельного ринку. Ці системи вже користуються великим попитом в Австрії, Чехії, Словаччині, Польші, Угорщині та інших країнах Європи.  

Новітні технології Profi & Dryfix

Компанія Вінербергер активно впроваджує європейський досвід та технології на будівельному ринку України не тільки через продаж своєї продукції ала й через навчання архітекторів та будівельників, торгових партнерів.  

Новітні технології Profi & Dryfix

Новітні технології Profi & Dryfix

Мурувати стіни за новою технологією просто та швидко. Ваш будинок шкидко збудований та відповідає сучасним вимогам енергоефективності. Ви отримуєте здоровий мікроклімат вашого будинку, а також інвестицію у майбутнє завдяки економії на опаленні та кондиціонуванні будинку.

Більше статей по темі