Вінербергер учасник виставки Міжнародний ЕкспоФорум 2016

Вінербергер виставка Міжнародний ЕкспоФорум 2016- підсумки

Вінербергер керамічні блоки Porotherm, цегла Terca, керамічна черепиця Tondach, Koramic, бруківка Penter

Закінчилася будівельна виставка Міжнародний Експофорум, Будівництво, Архітектура, Нерухомість 2016. Час підбити підсумки. Жвавий інтерес відвідувачів виставки був викликаний такими інноваційними продуктами та технологіями від компанії Вінербергер як
 
- керамічний блок Porotherm 44 EKO+ та
- блоки заповнені мінеральною ватою Porotherm T.
 
Керамічний блок Porotherm 44 EKO+  розроблений для будівництва енергоефективних будинків. Блок призначений для укладання одношарових стін, що не потребують додаткового утеплення, товщиною 44 см. Теплозахисні стіни з цих виробів перевищують вимоги будівельних норм в Україні на 32% - 55% (в залежності від регіону України).
 
Нове покоління блоків Porotherm T ще більше розсувають межи можливостей керамічних блоків в енергозбереженні.
При використанні Porotherm 30 T навіть 30 см товщини стіни достатньо для енергоефективних стін. А теплозахисні властивості Porotherm 50 T (товщина стіни 50 см) у 2 рази перевищує теперішні вимоги будівельних норм для будівництва пасивних домів. 
 
Технології швидкої кладки Porotherm Profi/Dryfix
Ідеально рівні стіни, мінімальні витрати клею, надійна, міцна та якісна стіна, кладка при температурі до - 5 °С, високі теплозахисні властивості стін – такий результат використання блоків Porotherm Profi. Стінові блоки мають ідеально рівні горизонтальні шліфовані поверхні та однаковий вертикальний розмір. Товщина горизонтальних швів близько 1 мм, блоки укладають на мінеральний клей – в цьому випадку  система має назву Porotherm Profi. Якщо для укладки використовувати поліуретановий клей, тоді система має іншу назву - Porotherm DRYFIX.
Системи Porotherm Profi і DRYFIX- технологічне рішення для традиційного матеріалу від компанії Вінербергер, відповідь на найсучасніші вимоги будівельного ринку.
 
          Вже стало традицією проведення компанією Вінербергер майстер-класу під час виставки. Протягом майстер-класу кожний бажаючий маг змогу попробувати себе у ролі будівельника власного будинку та відчути простоту використання найсучасніших технологій європейського  будівництва, котрі тепер доступні і в Україні, завдяки компанії Вінербергер.
Учасники майстер-класу мали змогу виконати укладку фрагменту стіни з використанням технології POROTHERM DRYFIX/Profi: збудувати частину стіни з керамічних блоків Porotherm та замість традиційного розчину використати суперсучасний спеціальний клей.
 
Жвавий інтерес виявили відвідувачі стенду нашої компанії до керамічної черепиці торгової марки Tondach, котру компанія Wienerbeger представляє на світовому ринку та на ринку України з 2016 року. Відмінність торгової марки Tondach полягає в тому, що керамічна черепиця Tondach має найбільше на ринку України розмаїття типів, моделей та кольорів  керамічної черепиці на будь-який смак та гаманець. Від економ класу формату XL до ексклюзивних моделей, що виробляються під замовлення клієнтів на наших підприємствах в Австрії, Чехії та Угорщині. Якість, перевірена роками ті бездоганна репутація, гарантійний термін 33 роки були з захватом прийняті зацікавленими відвідувачами.

Вінербергер учасник виставки Міжнародний ЕкспоФорум 2016

Вінербергер учасник виставки Міжнародний ЕкспоФорум 2016

Вінербергер учасник виставки Міжнародний ЕкспоФорум 2016

Вінербергер учасник виставки Міжнародний ЕкспоФорум 2016

Більше статей по темі