В усьому світі щорічно у перший понеділок жовтня святкують Всесвітній день архітектури.

  Всесвітній день архітектури має свої традиції: в цей день архітектори збираються на конференції, форуми, семінари, також в цей день проводяться тематичні виставки.

5 жовтня 2015 року в Києві в Будинку Архітектора компанія Вінербергер підготувала виставку, присвячену Міжнародному конкурсу цегляної архітектури Brick Award. 

Відвідувачі виставки ознайомилися х проектами переможцями та номінантами конкурсу Brick Award 2014. Для участі о конкурсі було подано близько 300 проектів з 26 країн, 50 з котрих було обрано для участі у конкурсі Brick Award 2014.

Директор з продажів та маркетингу ТОВ Вінербергер Віталій Крутиус, поздоровив усіх архітекторів з професійним святом та побажав творчих успіхів, натхнення та вдало реалізованих проектів.

Про конкурс Brick Award:

Організатором конкурсу є австрійський концерн Wienerberger.

Конкурс проводиться 1 раз на 2 роки починаючи з 2004 року.

В центрі уваги премії – цегла в сучасній архітектурі.

Премія вручається за видатні приклади сучасних та інноваційних проектів з цегли.

Всі проекти переможці та номінанти публікуються в презентабельному виданні – книзі з назвою Brick, котра друкується відомим видавництвом Callwey.

Церемонія нагородження переможців конкурсу проходить в столиці Австрії в місті Відень, де знаходиться головний офіс компанії Wienerberger.

Святкування Дня Архітектури разом з Вінербергер

Святкування Дня Архітектури разом з Вінербергер

Святкування Дня Архітектури разом з Вінербергер

Святкування Дня Архітектури разом з Вінербергер

Більше статей по темі