Вінербергер

Про компанію

Вінербергер - світовий лідер з виробництва керамічних блоків Porotherm, лицьової цегли Terca, керамічної черепиці Koramic, клінкерної бруківки Penter

Концерн Wienerberger Group

Компанія Вінербергер має вікову історію, яка почалася в 1819 році, коли Алуа Мізбах, австрійський підприємець, заснував перший завод з виробництва цегли в районі Вінерберг у передмісті Відня.
Сьогодні концерн Вінербергер- сучасне швидкозростаюче підприємство з міжнародним складом акціонерів. Концерн представлений більш ніж 230 цегляними заводами у 30 країнах світу та є найбільшим виробником керамічної цегли та черепиці. 
 
Керамічні блоки: виробник №1 в світі
  виробник №1 в Європі
Лицьова цегла: виробник №1 в Європі
  виробник №1 в США
Керамічні Покрівельні системи: виробник №1 в Європі
Бруківка: виробник №1 в Центральній та Східній Європі
Труби: лідер виробництва в Європі
 
Мета компанії Вінербергер - будувати міцні позиції на кожному ринку, на який ми виходимо. Для нас не головне бути лише присутнім на ринку, а головне бути лідером на ринку, який ми обслуговуємо.

 

Наше виробництво великоформатні керамічні поризовані блоки Поротерм(Porotherm), лицювальна цегла Терка (Terca),  черепиця Корамік (Koramic), а також бруківка, керамічні балки, перекриття.

Основні ринки збуту

Центральна Західна Європа

Центральна Східна Європа

Північно-Західна Європа

Північна Америка

Країни з діючим виробництвом

Австрія, Бельгія, Болгарія, Великобританія, Угорщина, Германія, Голандія, Данія, Індія, Італія, Македонія, Норвегія, Польща, Росія, Румунія, Сербія, Словакія, Словенія, США, Франція, Фінляндія, Хорватія, Чехія, Швейцарія, Швеція, Естонія

Вінербергер в Україні

10 серпня 2005 року було засновано дочірню компанію концерну Вінербергер в Україні в м.Києві - ТОВ "Вінербергер".
 
Мета діяльності компанії Вінербергер в Україні - розповсюдження європейського досвіду виробництва будівельних матеріалів високої якості та інвестування в економіку країни, що динамічно розвивається.
 
Освоєння українського ринку ТОВ "Вінербергер" розпочато з імпортування в лютому 2006 року продукції Вінербергер - керамічних блоків Поротерм, клінкерної лицьової цегли Терка та керамічної черепиці Корамік з заводів Польщі, Болгарії та Угорщини.
 
Однак, ми докладаємо всіх зусиль для започаткування найближчим часом виробництва цих будівельних матеріалів в Україні як шляхом інвестування в існуючі профільні підприємства, так і розбудови нових.
 
Контактна інформація Вінербергер в Україні
 вул. Крайня 1в м. Київ 02660
тел.: (044) 594 50 46
факс: (044) 594 50 47
Електронна адреса: info@wienerberger.ua